SIL-PRO Warszawa

Marka SIL-PRO pojawiła się na rynku silikatów w Polsce wraz z utworzeniem zakładu SIL-PRO Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. w Godzikowicach (30 km od Wrocławie) w 2009 r. - szybko zdobywając grono zadowolonych Klientów.

W odpowiedzi na  rosnące zapotrzebowanie i chęć rozbudowy sieci sprzedaży produktów marki SIL-PRO na terenie Polski w 2019 r. powstał drugi zakład marki SIL PROSIL-PRO Warszawa Sp. z o.o., który znajduje się w Nowym Modlinie (ok. 40 km od Warszawy) zajmując działkę o powierzchni 6 ha, z czego jeden hektar stanowi powierzchnia hali produkcyjnej a 3,5 ha działki stanowią place składowe. Zakład w Nowym Modlinie wyróżnia się w pełni zautomatyzowaną linią technologiczną i najnowocześniejszym parkiem maszynowym a jego zdolność produkcyjna to ponad 1 000 000 m2 ścian rocznie. Nasze produkty silikatowe wytwarzane są tylko  z naturalnych surowców: wapna, piasku i wody, i dzięki temu są w pełni ekologiczne.

Oba zakłady produkcyjne doskonale się uzupełniają pozwalając zapewnić ciągłość dostaw.

Gwarantujemy Państwu najwyższą jakość szerokiej gamy bloczków silikatowych.

Oferta bloczków silikatowych SIL-PRO obejmuje elementy murowe do wznoszenia ścian konstrukcyjnych i nienośnych oraz przewodów kominowych.

 

Pełną ofertę SIL-PRO znajdziecie Państwo na stronach internetowych:

Zakład Godzikowice (Wrocław) www.sil-pro.pl

Zakład Nowy Modlin (Warszawa) www.sil-pro.warszawa.pl


Zakład Produkcyjny SIL-PRO
Warszawa Sp. z o.o. Nowy Modlin


Zakład Produkcyjny SIL-PRO
Bloczki Silikatowe Sp. z o.o. Godzikowice